Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 09.17.2024, 10:45 PM

Кадровому складу

"Безбар'єрне спілкування" в соціумі

У сучасному суспільстві досить часто звучить вислів: "Безбар'єрне спілкування". Проте, досі для багатьох із нас ця фраза є незрозумілою та загадковою. Що в собі приховує безбар'єрність? Що мається на увазі під "безбар'рним спілкуванням?"Для розуміння та усвідомлення особливостей такого спілкування психологічна служба рекомендує ознайомитися з "Довідником безбар'єрності" за посиланням: https://bf.in.ua/

ПОСІБНИКИ, ЯКІ МОН ПРОПОНУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ БАТЬКАМ І ПЕДАГОГАМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНОМУ КОРИСТУВАННЮ ІНТЕРНЕТОМ:

1. Діти в Інтернеті: як навчити безпеці у віртуальному світі: посібник для батьків

2. Виховання культури користувача Інтернету. Безпека у всесвітній мережі: навчально-методичний посібник

3. Онлайн-посібник "COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів"

4. Посібник Ради Європи "Свобода вираження поглядів та інтернет"

5. Навчально-методичний посібник "Керівництво із соціально-педагогічного супроводу формування безпечної поведінки підлітків в інтернеті"

6. Методичні рекомендації до використання в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти навчально-методичного посібника та робочого зошита „Інтернет, який ми хочемоˮ (the Web We Want)

7. Дізнайся про свої права в цифровому середовищі

8. Попередження та протидія КІБЕРБУЛІНГУ в дитячому середовищі України

9. Запобігаємо кібербулінгу змалечку

У рамках Всеукраїнської кампанії "16 днів проти насильства" психологічна служба ліцею рекомендує педагогам ознайомитися із матеріалами заходів "Безпека дітей в інтернет-просторі. Stop Sexting"

«  Вересень 2024  »