Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.20.2024, 2:17 AM

Каталог файлів

Річний звіт
05.21.2019, 2:40 PM

На кінець 2017-2018 навчального року в школі навчалось 135 учнів.

Школа повністю укомплектована педагогічними кадрами. Всі вчителі працюють за фахом.

Навчальний заклад повністю забезпечений навчальними підручниками. Всі учні 9 та 11 класу успішно склали ДПА та ЗНО. За результатами ЗНО школа зайняла 3 місце в районі серед загальноосвітніх шкіл. На ,,Відмінно’’ закінчили 4 учні. Протягом року у школі успішно працювало учнівське самоврядування на чолі з президентом республіки ШКІД Іваном Ревуном.

На протязі року педагогічний колектив успішно працював над виконанням державних стандартів освіти в усіх ступенях. Учні активно приймали участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах, міжнародних конкурсах та змаганнях. 7 учнів стали призерами 2 етапу у Всеукраїнських учнівських олімпіад. Учні приймали участь у конкурсі ,,Кенгуру’’, ,,Бобер’’, ,,Левеня’’, ,,Колосок’’ та інших, в яких досягли успішних результатів. 25 учнів школи отримали нагороди від Урожайної країни в розмірі 500 грн. за перемогу в різних номінаціях.

Протягом 2017-2018 навчального року в школі активно проводилася виховна робота спрямована на національно-патріотичне виховання. На виконання цього плану виховної роботи в школі проводились наступні заходи: спортивні змагання присвячені Дню захисника України та Дню української армії. Відкриті виховні заходи в кожному класі, загальношкільні свята, брали участь у районних конкурсах та святах.

Учні на обліку в кримінальній поліції не має.

В школі організоване харчування: 1-4 класи та діти з малозабезпечених сімей, сімей учасників АТО – безкоштовно, 5-11 кли – 50% від вартості ціни.

Протягом року здійснювався підвіз учнів шкільним автобусом з сіл Артюхівка, Шумськ, Чеберяки, Острів.

Колектив школи активно працював у підготовці навчального закладу до нового навчального року. Було проведено капітальний ремонт 2 навчальних кабінетів., здійснено поточний ремонт всіх шкільних приміщень.

Особлива увага приділялась підготовці 1 класу до НУШ.

Для цього були залучені кошти спонсорів та відділу освіти Роменської РДА.

За кошти районного бюджету збудовано топкову на твердому паливі.

Протягом року адміністрація школи тісно співпрацювала з Глинською сільською радою, установами та організаціями, які розташовані на території села.

Роботу закладу за 2017 – 2018 навчальний рік вважати задовільною.

Категорія: Мої файли | Додав: glinskajashkola
Переглядів: 142 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0