Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:35 PM

1 вересня - день знань

Старт нового навчального року

Ось і закінчилася літня пора, залишивши в наших спогадах теплий слід. Перший осінній день подарував нам багато позитивних емоцій, особливих відчуттів, неповторних вражень. Сьогодні Глинська школа усміхалася привітно, обіцяючи відкрити новий світ. Радісна, щаслива, тепла, затишна атмосфера панувала на подвір’ї закладу. Свято Першого дзвоника об’єднало всю шкільну родину. Трішки схвильовані 14 першокласників впевнено зробили крок у самостійне життя. Краще пізнати навколишній світ, зростати добрими, чесними людьми їм допоможе перша вчителька Нудьга Ольга Петрівна. Постійні спонсори  ТОВ «Урожайна країна», СТОВ «Дружба Нова» та ТОВ «Райз «Максимко»  вручили їм  портфелі та набори   шкільного приладдя і висловили надію, що вони  будуть сумлінними і розумними учнями.

Директор школи Василенко Ю.В. привітав усіх з чудовим святом, яке відкриває перед кожним з учнів нові обрії пізнання себе і світу захоплень.

Зі словами привітань та побажань успіхів виступили сільський                   голова Філоненко С.А., директор ДПТНЗ «Глинський професійний                     аграрний ліцей» Гордійчук М.С., ієрей Віктор.
          Шкільні роки… Яскраві й незабутні в житті кожної людини. Саме такими вони залишаться у пам’яті 7 одинадцятикласників. Адже для них перший дзвінок у стінах рідної школи пролунав востаннє. Хай спогади про сьогоднішній день будуть світлими, адже шкільні роки чудові!  Нехай цей день запам’ятається довгоочікуваними веселими зустрічами, завзятим і дзвінким сміхом, новими цікавими знайомствами і пробудженням спраги до знань.

З новими 2018-2019 навчальним роком!

Переглядів: 168 | Додав: glinskajashkola | Теги: День знань, 1 вересня | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »