Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:32 PM

Атестація педагогічних кадрів

Атестація педагогічний працівників

22 березня 2018 року у Глинській загальноосвітній школі відбулося засідання атестаційної комісії. Крім педагогічних працівників даного закладу, комісія атестувала і педагогічних працівників інших закладів, зокрема Ярошівського НВК, Хоминцівської ЗОШ І – ІІ ст., Голінської ЗОШ І – ІІ ст., ДНЗ «Пролісок» Глинської сільської ради.

Голова атестаційної комісії, директор школи Василенко Ю.В. ознайомив присутніх з атестаційними листами педагогічних працівників. Учителі, які атестуються, представили творчий звіт.

Комісія провела голосування про підтвердження та присвоєння кваліфікаційних категорій та порушила клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА про присвоєння чи відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії.

Рішення атестаційної комісії:

1.Нудьга Ольга Петрівна, учитель початкових класів Глинської ЗОШ І – ІІІ ступенів відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА про відповідність раніше присвоєній категорії «спеціаліст вищої категорії».

2. Карпенко Олена Василівна, учитель української мови та літератури Глинської ЗОШ І – ІІІ ступенів відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

3. Часник Наталія Володимирівна, учитель історії та правознавства Хоминцівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

4. Швець Микола Васильович, учитель української мови та літератури Хоминцівської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відповідає займаній посаді, відповідає раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст першої категорії».

5. Шпирко Валентина Володимирівна, учитель української мови та літератури Ярошівського навчально – виховного комплексу відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА про відповідність  раніше присвоєній кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

6. Ярич Тетяна Василівна, вчитель української мови та літератури Ярошівського навчально – виховного комплексу відповідає займаній посаді, порушити клопотання перед атестаційною комісією відділу освіти, молоді та спорту Роменської РДА про присвоєння кваліфікаційній категорії «спеціаліст вищої категорії».

7. Олефір Оксана Борисівна, вчитель географії Голінської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії».

8. Луцій Юлія Дмитрівна, вихователь ЗДО «Пролісок» Глинської сільської ради відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію             «11 тарифний розряд».

9. Ковтун Валентина Олександрівна, вихователь ЗДО «Пролісок» Глинської сільської ради відповідає займаній посаді, підтвердити кваліфікаційну категорію «11 тарифний розряд».

10. Крижановська Ліана Михайлівна, музичний керівник ЗДО «Пролісок» Глинської сільської ради відповідає займаній посаді, присвоїти кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Переглядів: 280 | Додав: glinskajashkola | Теги: Атестація педагогічних працівників | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »