Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:44 PM

День миру

Міжнародний день миру відзначають у всьому світі з 1981 року за ініціативи Генеральної Асамблеї ООН як день всесвітньої відмови від насильства та вогню.

В Україні День миру встановлений Указом Президента від 05.02.2002р. і відзначається щорічно 21 вересня – Міжнародний день миру. Емблемою Міжнародного дня миру є білий голуб з оливковою гілкою. Цей день присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей та підтримки Всеукраїнської освітньої кампанії «Голуб Миру» у навчальному закладі було проведено ряд заходів, зокрема: виставки малюнків «Діти миру – за мир» (4 клас Бурка Л.А.), «Я малюю мир» (3 клас Вовк В.А.). Учні 2 класу працювали над проектом «Лети, наш голубок – символ миру, добра та світла» (Сахан М.О.). У 8 класі було проведено годину спілкування «Ми за мир» (Кібець Л.А.), у 10 класі – круглий стіл «Прагнемо миру» (Харченко В.І.), у 9 класі - квест «Хай завжди буде мирним небо України» (Василенко Н.Г.). Учні 6 класу виготовили фотоколаж «Мрію про мир» (Чиженко О.Г.), учні 7 класу здійснили урок – мандрівку «Миру і дружби» (Манько Н.В.). Вихованці гуртка «Креативне рукоділля» виготовили Голуба Миру (техніка торцювання) (керівник Нудьга Ю.А.). Бібліотекар школи Мурка Л.А. організувала виставку книжок «Нам всім потрібен мир». Педагог – організатор Швайка Н.В., учитель  образотворчого мистецтва                Карпенко О.В. організували і провели флешмоб «Голуб миру».

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат. У цей день ми думками й молитвами перебуваємо з нашими воїнами, котрі стали на межі добра і зла та охороняють нинішній спокій України, світлі усмішки дітей, наш мирний день.

Хай буде мир на всій Землі!

Переглядів: 155 | Додав: glinskajashkola | Теги: за мир, мирний день, День миру | Рейтинг: 0.0/0
«  Вересень 2018  »