Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:42 PM

Дзвенить у душах Чорнобиля гіркий набат

Весна в розмаї. Двадцять шосте квітня.
Тривожна ніч. Здригнулася земля.
Невинно  вишні  чарували цвітом,
А вибух все навколо спопеляв.

Ми вдячні людям тим, що врятували
Усю планету в найскрутніший час.
Ми перед ними всі заборгували
,
Скажемо сьогодні просто, без прикрас.

Такими словами розпочиналися тематичні заходи у ліцеї. Чорнобильська катастрофа вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом біди, трагічні наслідки якої буде відчувати ще не одне наступне покоління… Минуло вже 35 років, а слово «Чорнобиль» живе і ще довго буде жити в наших серцях. Воно стало синонімом страшної аварії, яка назавжди змінила долі мільйонів людей.

Учні 3, 4 класів переглянули відео «Казка про Чорнобиль». Побачене в Чорнобилі і Прип’яті просто шокувало дітей, нагадуючи кінохроніку війни: з'явились безлюдні міста і села, покинуті будинки із забитими дошками вікнами, поля з чудовим  урожаєм, який ніхто і ніколи не збере, сади з яблуками, насиченими радіоактивною отрутою, вода, яку не можна пити, і навіть повітря, яким дихаємо, стало ворогом.

Учні 2 класу під час години спілкування «Чорнобиль не має минулого» пройнялись повагою до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС, згадали односельців, які, боролися із наслідками аварії на ядерному реакторі.

Хай залишиться у минулому й ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи!  А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Переглядів: 94 | Додав: glinskajashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2021  »