Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.20.2024, 4:35 AM

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душу окриля!

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

В.Симоненко

В історії народу серед творців є й поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю. Їх з гордістю пам’ятає і шанує людство.

9 березня відбулися заходи до 207 річниці від Дня народження Тараса Шевченка. Учні ліцею мандрували сторінками творчості Кобзаря, пізнаючи нові факти з його багатогранної творчої спадщини.

З захопленням дев’ятикласники провели захід «Іду душею до поета». Діти творчо підійшли до його проведення: ділилися знаннями про багатогранну спадщину поета, створювали хмаринки слова до творів, розгадували кросворди, відповідали на запитання вікторини, декламували вірші, переглядали фільми «Катерина», «Наймичка». П’ятикласники декламували вірш, написаний учнем ліцею Михайлом Дроб’язком, створювали проєкти та малювали малюнки, розгадували ребуси. Восьмикласники працювали над створенням лепбука «Тарас Шевченко – гордість України», де висвітлили цікаві факти про життя видатного поета, складали сенкан, підбирали фото Кобзаря, створювали ментальну карту творчої спадщини поета.

Як підсумок, діти створили відео, в якому показали своє ставлення до творчості славетного Кобзаря.

Тож поетичне слово лунатиме доти, поки народ берегтиме у своїй пам’яті символ української нації – Тараса Шевченка.

Переглядів: 112 | Додав: glinskajashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »