Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.20.2024, 4:24 AM

Прекрасна професія вчителя

У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів.

03 жовтня в школі традиційно пройшов День учнівського самоврядування. Учні 10-11 класів проводили уроки, перейняли на себе обов’язки адміністрації та вчителів. За підсумками проведеного заходу відбувся обмін думками між дорослими та дітьми. Учні дійшли висновку, що вони розуміють всю складність учительської праці і в подальшому обіцяли бути більш стриманими у своїй поведінці та знаходити компроміси у спілкуванні.

05 жовтня вихованці провели для своїх наставників вітальний інтегрований урок з різними формами навчальної і виховної роботи „Учитель спокою не зна, учитель завжди у тривозі”, під час якого у доступній формі донесли до свідомості учителя те, що він Учитель з великої букви, продовжували розвивати слух і терпіння, формували навчальні навички, розвивали уміння правильного відпочинку. Розмаїття навчальних, музичних та театралізованих форм роботи дозволили створити неповторність святкового настрою та гарних емоцій. Педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Чудовий настрій і заряд енергії отримали працівники школи від сяючих очей учнів. А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!

Переглядів: 160 | Додав: glinskajashkola | Теги: день освітян, День учителя, день працівників освітя | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2018  »