Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:29 PM

Районний семінар філологів

10 листопада на базі Глинської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбувся Районний семінар учителів української мови та літератури «Формування комунікативної компетентності старшокласників на уроках української мови та літератури в системі профільної освіти».

Учитель Карпенко Олена Василівна провела відкритий урок з української літератури в 10 класі «Українська драматургія і театр 70 – 90 рр. ХХ століття. «Театр корифеїв»». На цьому уроці – театралізації учні показали себе в ролях корифеїв українського театру кінця ХІХ століття. Десятикласники представили фрагмент п’єси        І. Котляревського «Наталка Полтавка». Учитель пов’язала матеріал уроку з розвитком театру на Роменщині кінця ХІХ початку ХХ століть і завершила урок сторінкою «Шкільний театр».

Учитель Дем’янець Ольга Григорівна провела відкритий урок з української мови в 11 класі на тему «Усний твір – роздум на морально – етичну тему «У чому справжня цінність людини?»». Учні розмірковували над моральними проблемами добра і зла, жорстокості й байдужості, любові і милосердя. Учитель поділилася досвідом з колегами про те, як учні готуються до твору – роздуму, тобто створюють зв’язне власне висловлювання за алгоритмом ЗНО. Учні наводили приклади на підтвердження аргументів при складанні власного висловлювання.

Учителі Швайка Наталія Володимирівна, Харченко Валентина Іванівна провели з філологами району лінгвістичну гру «Заговори, щоб я тебе побачив».

Завершився семінар колом педагогічних ідей. Учителі обмінялися досвідом роботи, а методист методичного кабінету Сиромля Ірина Володимирівна підвела підсумок роботи семінару.

Переглядів: 224 | Додав: glinskajashkola | Теги: засідання, Семінари | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2018  »