Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 09.20.2024, 4:45 AM

Вшановуємо захисників, зміцнюємо патріотизм

6 грудня відзначається День Збройних сил України. Це свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності і цілісності України. Це саме те свято, коли в серцях у кожного патріота  поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу. Тому і наша школа просто так не оминула цю дату.

Педагогом-організатором Швайкою Н.В. та вчителем ЗВ Вовком В.П. було проведено конкурсну програму «Зростаємо мужніми» між учнями 10 та   11 класів, на якій вони продемонстрували свої морально-вольові якості: силу волі, наполегливість, рішучість, упевненість, взаємодопомогу.

Під час  хвилини мовчання, якою вшановувалася пам’ять усіх убієнних за волю і територіальну цілісність нашої держави, перед очима присутніх пронеслася уся  історія неоголошеної війни – від Майдану до Донбасу. Сила та готовність захищати свої ідеали, свою державу читалася в очах дітей, котрі раптом так подорослішали.

Учасникам змагань та їх уболівальникам дуже сподобалися різноманітні оригінальні, досконало продумані конкурси, які  сприяли  згуртуванню  колективу, розвитку фізичних здібностей, кмітливості та спритності, вихованню патріотичних почуттів, дружби та  взаємоповаги  один до одного.
          Діти зрозуміли основне: тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій Вітчизни й народу.

Переглядів: 161 | Додав: glinskajashkola | Теги: 6 грудня, День Збройних Сил України | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2018  »