Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.19.2024, 9:35 PM

Зустріч з екс-головою ради старшокласників Роменщини.

25 жовтня відбулася зустріч учнівської молоді з екс-головою ради старшокласників Роменщини Каріною Охріменко, випускницею Бобрицької ЗОШ, факультету класичних мов та французької Київського національного університету імені Тараса Шевченка, на якій поговорили на соціально важливі теми: можливості участі у міжнародних проєктах Erasmus, EVS, AIESEC; волонтерство; інструменти знайомства із менталітетом інших народів та поділилася власним досвідом подорожей «із місією».

Від школи делегували Крижановську Варвару та Ревуна Івана.

Всі присутні погодились, що участь у міжнародних проектах робить особистий досвід більш конкурентноспроможним в очах роботодавця, отримали поради щодо вивчення іноземних мов. Особливо полюбилися учасникам енерджайзери (energizers) та завдання на тім-білдінг (team-building). Діти висловили думку, що на виховних годинах у школах хотіли б провести подібне задля згуртування класу та створення справжньої команди, адже продуктивність у такому колективі значно вища.

Підсумком цієї зустрічі стало взаємне бажання його учасників розвиватися: вивчати іноземні мови, бути активними у громадському житті, будувати власне майбутнє та зустрічатися задля обміну ідей! Тож всім здійснення мрії, яку задумали, йдучи коридором побажань, і виростити не одне дерево мрії, а цілий сад, який би надихав людей навколо теж діяти.

Переглядів: 125 | Додав: glinskajashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Жовтень 2019  »